O firmie

Biuro Podróży Becker Reisen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu powstało w 1996 roku.
Założone przez Pana Erwina Beckera – absolutnego pioniera na rynku autobusowych przewozów pasażerskich w Polsce i Europie, twórcy linii autobusowych „Becker Reisen” .

W początkowym okresie działalności, staliśmy się jednym z pierwszych biur podróży w Polsce, które otrzymało tytuł „Agencji” od niemieckiego turystycznego koncernu Neckermann Reisen. Od tamtej pory rynek turystyczny na świecie ma przed nami coraz mniej tajemnic. Proponujemy swoim Klientom spędzanie wymarzonego urlopu w każdym niemal zakątku Europy i świata. Organizujemy wyjazdy indywidualne a także grupowe na specjalne zamówienie.

Nasi Klienci podróżują zgodnie z upodobaniami, własnym środkiem transportu, autobusem oraz oczywiście samolotem. Proponujemy szeroką gamę kierunków urlopowych z wylotem z Poznania, innych lotnisk krajowych jak i bardzo atrakcyjne wyloty z lotnisk niemieckich. W chwili obecnej obok naszego flagowego produktu – ofert koncernu Thomas Cook/Neckermann poszerzyliśmy ofertę wyjazdów wakacyjnych o propozycje takich biur jak: TUI Poland, Exim Tours, GTI i innych, wiodących na polskim rynku turystycznym. Wybierzemy także dla Każdego optymalny wariant ubezpieczenia na wyjazd poza granice Polski.

Dla tych Klientów którzy decydują się na zakup biletu autobusowego – korzystając ze zdobytego przez lata doświadczenia w zakresie autokarowych przewozów pasażerskich, staramy się wybrać najlepsze warianty podróży. Doskonała znajomość tego segmentu pozwala nam dobrać oferty wyłącznie renomowanych Przewoźników, gwarantując naszym Klientom satysfakcję z podróży.

Nasi pracownicy to osoby związane z firmą Becker Reisen Polska nierzadko od samego
początku istnienia firmy. Stawiamy bowiem na doświadczenie, a standard obsługi Klienta wypracowany przez lata – to jeden z naszych głównych atutów. W 2011 roku jako kontynaucja działalności turystycznej utworzone zostało Biuro Podrózy FARD, zajmujące się agencyjną sprzedażą biletów autobusowych.

Zapraszamy do zakupu biletów w trybie on-line – dostepny na naszej stronie www.
Będzie nam jednak również miło, móc doradzić Państwu wybór wariantu podróży bezpośrednio. Szczegóły na temat kontaktu z nami, znajdziecie państwo w zakładce „Kontakt” na stronie głównej.